KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15354029

nr 1535 4029

Akvareller

4 st, Elisabeth Almgren, Signerad, yttermått inklusive ram: 28-32-37x46, akvarell

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 april 2023
kl 20:44:08