ART / Lithographs / Litograph 7884440
nr 788 4440
Lars Hillersberg
(1937-2004), Sverige
Lars Hillersberg (1937-2004), "Nöjesfältet", blyertssignerad Lars Hillersberg, subject size: 36x29 cm, mindre vikskada.
LITOGRAPH (F), Lars Hillersberg (1937-2004), "Nöjesfältet", blyertssignerad Lars Hillersberg, motivets mått: 36x29 cm
Condition: mindre vikskada
Lars Hillersberg, Swedish painter, born 1937, dead 2004.
1000
SEK 600
Monday October 29 2012
at 17:17:05
28/10 18:36:20
Lars Hillersberg
Read more about Lars Hillersberg