MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Table legs 8597074
*
nr 859 7074
TABLE LEGS
4 pcs, metal, 1950s, height: 73 cm,
4 st, metall, 1950-tal, höjd: 73 cm
Estimate:
500
Sold:
SEK 500
Auction date:
Monday November 11 2013
at 19:17:48
- Bid history
Time
Bidder
Bid
8/11 18:29:55
1
150 kr
9/11 12:32:17
2
200 kr
10/11 19:24:57
3
300 kr
11/11 10:45:55
1
300 kr
11/11 10:46:47
1
350 kr
11/11 10:59:45
3
Vinnande bud
11/11 13:30:40
1
450 kr
- Thema-auction
Nov 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordsben metall
-
3043 DOORSTOP
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Cast iron, ekollon, Sve..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:52
-
3408 Fodral till tä..
Svenskt Tenn, Sweden, "The world is a book. ", 199..//
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:00
-
9322 LACQUER CASE
Japan, painted, delvist förgyllt, length. Length: ..//
Present: SEK 150
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:47
-
3221 FOUNTAIN PEN
Mont Blanc. Length: 12 cm,
Auction ends
this Monday
3 juni at 18:16
-
3286 SAMI CRAFT
10 del ca, Kåsor Väskor,
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:11
-
3287 LAPPISH KNIFE
med mera, 3 pcs. Hornabeten. Length: 4, 5-29 cm, w..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 18:25
*
TABLE LEGS
Read more about 50/60-tal
nr 859 7074
TABLE LEGS
4 pcs, metal, 1950s, height: 73 cm,
4 st, metall, 1950-tal, höjd: 73 cm
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 500 |
Auction date: |
Monday November 11 2013 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
8/11 18:29:55 | 1 | 150 kr |
9/11 12:32:17 | 2 | 200 kr |
10/11 19:24:57 | 3 | 300 kr |
11/11 10:45:55 | 1 | 300 kr |
11/11 10:46:47 | 1 | 350 kr |
11/11 10:59:45 | 3 | Vinnande bud |
11/11 13:30:40 | 1 | 450 kr |
- Thema-auction
Nov 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordsben metall
-
3043 DOORSTOP
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Cast iron, ekollon, Sve..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:52 -
3408 Fodral till tä..
Svenskt Tenn, Sweden, "The world is a book. ", 199..//
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:00 -
9322 LACQUER CASE
Japan, painted, delvist förgyllt, length. Length: ..//
Present: SEK 150
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:47
-
3221 FOUNTAIN PEN
Mont Blanc. Length: 12 cm,
Auction ends
this Monday
3 juni at 18:16 -
3286 SAMI CRAFT
10 del ca, Kåsor Väskor,
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:11 -
3287 LAPPISH KNIFE
med mera, 3 pcs. Hornabeten. Length: 4, 5-29 cm, w..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 18:25