nr 561 3096
Tallrikar
Lenght: ()
6 st. Kina, 1800-tal, nagg
| Estimate: |
300 |
| Sold: |
SEK 650 |
Monday January 19 2009 at 18:09:43
| Time |
Bidder |
Bid |
550 kr
450 kr
550 kr
600 kr