KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004184

nr 1700 4184

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 72. Olja på duk, 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 maj 2025
kl 20:07:03

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann