KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17099019

nr 1709 9019

Osvald Eslon

(1895-1961)

Oljemålning, Osvald Eslon (1895-1961), Sigernad, stadshuset Stockholm. Signerad. Olja på pannå 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 59x70 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 16 juni 2025
kl 18:15:41