KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17099019
nr 1709 9019
Osvald Eslon
(1895-1961)
Oljemålning, Osvald Eslon (1895-1961), Sigernad, stadshuset Stockholm. Signerad. Olja på pannå 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 59x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:15:41
300 kr
1.700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)