GLASS & CERAMICS / Ceramics / Terrin med lock + 5475029

nr 547 5029

Terrin med lock +

Lenght: ()

fat, Gustafsberg, 1800-tal, längd: 29, höjd: 20 (locket har lagningar)

1000

SEK 800

Monday October 20 2008
at 17:56:54

20/10 12:03:18 1      Vinnande bud
20/10 15:21:04 2      750 kr