KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13724357

nr 1372 4357

Natalia Johansson

(f. 1961), Sverige

Oljemålning, Komposition, monogramsignerad. Olja på duk, 30x30 cm

måndag 18 januari 2021
kl 20:14:53

Natalia Johansson

Läs mer om Natalia Johansson