KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3412168
*
nr 341 2168
Blandteknik
Maurice Blanchard, Paris, 24x32
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 december 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik europa frankrike fransk franska franskt maurice blanchard paris vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:59
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:12
*
Blandteknik
nr 341 2168
Blandteknik
Maurice Blanchard, Paris, 24x32
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 december 2004 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik europa frankrike fransk franska franskt maurice blanchard paris vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:12



