ART / Sculptures and works of art / Sculpture 12667333

nr 1266 7333

SCULPTURE

Josef Riedl (1884-1965), bronze, signed, 1920, Get, gjutarstämplar WA Wien. Length: 18. Height: 16 cm,

Josef Riedl (1884-1965), brons, Signerad, 1920, Get, gjutarstämplar WA Wien. Längd: 18. Höjd: 16 cm

Yes

3000

SEK 2000

Monday July 29 2019
at 18:29:48

29/7 07:09:20 1      Vinnande bud

Ägget
Guldsmedsaktiebolaget, GAB
Guldsmedsaktiebolaget i Eskilstuna grun­dades i Stockholm 1867.