ART / Lithographs / Litograph in colors 13592149
nr 1359 2149
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Lars Jonsson (b. 1952), Sweden. Gravänder, EA-upplaga (konstnärens exemplar). Sheet: 58x86,
LITOGRAPH IN COLORS, Gravänder, EA-upplaga (konstnärens exemplar). Signerad. Bladets mått: 58x86 cm
Lars Jonsson, Swedish painter, born 1952 .
5000
SEK 4000
Monday November 9 2020
at 18:43:50
9/11 17:03:22