ART / Etchings etc / Color etchings 13249257
nr 1324 9257
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. 'Elementära former'. Mapp med 3 färgetsningar. Signed, numrerade 100/150. Sheet: 52x60 cm, oramade lösa blad,
COLOR ETCHINGS, "Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerad, numrerade 100/150. Bladets mått: 52x60 cm, oramade lösa blad
700
SEK 700
Monday May 4 2020
at 18:43:51
350 kr
500 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Robot)
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander