FURNITURE / Tables / Writing desk 4446217

nr 444 6217

WRITING DESK

Lenght: ()

1890-tal, längd: 110, djup: 58, höjd: 75, (skador)

100

SEK 300

Monday December 18 2006
at 17:25:41