MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Caféstolar 11119350

nr 1111 9350

Caféstolar

Ett par, Thonet

Kondition: skador, bruksslitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 29 maj 2017
kl 20:00:14