MÖBLER / Skåp & hyllor / Stringhylla 9255121
*
nr 925 5121
Stringhylla
3 hyllpaln
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:41:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 16:05:26
1
600 kr
14/11 18:14:51
2
250 kr
14/11 18:14:51
1
300 kr (Budbetjänt)
17/11 16:51:26
3
600 kr
17/11 16:51:26
1
600 kr (Budbetjänt)
17/11 16:52:08
3
800 kr
17/11 17:04:04
1
800 kr
17/11 17:04:04
3
800 kr (Budbetjänt)
17/11 17:04:15
1
900 kr
17/11 19:36:42
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
7005 Bokhylla
11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:28
-
6424 Hörnskåp
sengustaviansk stil, med vitrin. Höjd: 176 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
-
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48
-
7004 Vägghyllor
4 st, 15x35-30x50, djup: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49
*
Stringhylla
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5121
Stringhylla
3 hyllpaln
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/11 16:05:26 | 1 | 600 kr |
| 14/11 18:14:51 | 2 | 250 kr |
| 14/11 18:14:51 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 17/11 16:51:26 | 3 | 600 kr |
| 17/11 16:51:26 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 17/11 16:52:08 | 3 | 800 kr |
| 17/11 17:04:04 | 1 | 800 kr |
| 17/11 17:04:04 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 17/11 17:04:15 | 1 | 900 kr |
| 17/11 19:36:42 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
7005 Bokhylla
11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:28 -
6424 Hörnskåp
sengustaviansk stil, med vitrin. Höjd: 176 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54 -
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48
-
7004 Vägghyllor
4 st, 15x35-30x50, djup: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49



