ART / Oil paintings / Oil painting 13242092
nr 1324 2092
OIL PAINTING
unidentified artist. Motiv från Uppsala. Signed, dated H Finn, -30. Oil on canvas, 45x54 cm, färbortfall, crazings.
Oidentifierad konstnär. Motiv från Uppsala. Signerad, daterad H Finn, -30. Olja på duk, 45x54 cm
Condition: färbortfall, krackeleringar
300
Monday May 4 2020
at 18:52:46