KONST / Litografier / Färglitografi 5362535

nr 536 2535

Färglitografi

signerad, fiskebåtar, 97/110, 43x57

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 augusti 2008
kl 16:28:13

18/8 15:47:40 1      Vinnande bud