KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 5486095

nr 548 6095

Skulptur

signerad Boeltzig, Flicka med frukt, marmor, höjd: 37

Kondition: lagningar

Utrop:

300 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 16:10:25