ART / Lithographs / Litograph in colors 9467139
nr 946 7139
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Karl Höglund (b. 1940), Bröllopsvals, EA-upplaga (konstnärens exemplar), sheet: 55 x 77,
LITOGRAPH IN COLORS, Karl Höglund (f. 1940), Bröllopsvals, EA-upplaga (konstnärens exemplar), bladets mått: 55 x 77
Karl Höglund, born 1940, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1200
SEK 1100
Monday Mars 2 2015
at 18:41:49
800 kr
900 kr (Robot)
1.000 kr
Karl Höglund
Read more about Karl Höglund