ART / Sculptures and works of art / Plaster sculpture 7908201
nr 790 8201
PLASTER SCULPTURE
Carin Nilsson, sittande kvinna, signerad 1930, height: 26, naggade tår.
Carin Nilsson, sittande kvinna, signerad 1930, höjd: 26
Condition: naggade tår
300
SEK 200
Monday November 12 2012
at 19:06:16
12/11 12:12:40
12/11 18:26:35
150 kr