KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537196

nr 1753 7196

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 60x79 cm, yttermått inklusive ram: 65x85 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:03:59

19/1 11:13:02 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor