FURNITURE / Tables / Serving table 13272085
nr 1327 2085
SERVING TABLE
med klaff och låda, Lars Larsson, 1974, walnut. Length: 75 cm + 40. Width: 45 cm, height: 65 cm, brännstämplad, wear, damages.
med klaff och låda, Lars Larsson, 1974, valnöt. Längd: 75 cm + 40. Djup: 45 cm, höjd: 65 cm, brännstämplad
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday May 18 2020
at 18:15:01
14/5 20:09:38