KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 4078700
*
nr 407 8700
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning , Salvador DalÃ, 115/300, 52x43
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
tisdag 18 april 2006
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/4 13:09:21
1
Vinnande bud
18/4 09:39:47
1
justering av budtak
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà etsning etsningar europa grafik salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:15
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:20
-
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:54
-
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:47
*
Salvador DalÃ
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
nr 407 8700
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning , Salvador DalÃ, 115/300, 52x43
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 2.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
tisdag 18 april 2006 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/4 13:09:21 | 1 | Vinnande bud |
| 18/4 09:39:47 | 1 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà etsning etsningar europa grafik salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:15 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:20 -
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37 -
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:54 -
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:47



