ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 16129052
nr 1612 9052
Maks Belinsky
(f. 1985), Ukraina
Maks Belinsky (b. 1985), Ukraine. "Castello dell Bianello". Signature and date. Watercolour. Image dimensions: ca 20, 5x36 cm. Försäljningen sker till förmån för välgörenhetsprojektet "Art for the Future". Outer dimensions including frame: 33x48 cm,
WATERCOLOUR, "Castello dell Bianello". Signerad och daterad. Akvarell. Bildmått: ca 20,5x36 cm. Försäljningen sker till förmån för välgörenhetsprojektet "Art for the Future". Yttermått inklusive ram: 33x48 cm
Maks Belinsky, Ukrainsk artist born in Lviv 1985.
Withdrawn
Monday April 15 2024
at 20:35:36