KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11611478
*
nr 1161 1478
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, "Hjärtat ( De Zurbarnas Veronicas svetteduk)", 37/40, motivet: 33,5x28
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 februari 2018
kl 20:44:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/2 15:24:45
1
300 kr
9/2 19:28:16
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lasse söderberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:37
-
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:04
-
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:12
*
Lasse Söderberg
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
nr 1161 1478
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, "Hjärtat ( De Zurbarnas Veronicas svetteduk)", 37/40, motivet: 33,5x28
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 februari 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/2 15:24:45 | 1 | 300 kr |
| 9/2 19:28:16 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lasse söderberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:37 -
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:04 -
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:12



