KONST / Litografier / Färglitografi 14299046
nr 1429 9046
Pacula Kazimierz
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 47/270. Färglitografi, bildmått: 32x21cm, yttermått inklusive ram: 50x36cm
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:17:25
1/11 16:39:38
Pacula Kazimierz
Läs mer om Pacula Kazimierz