FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Secretaire 13955530
nr 1395 5530
SECRETAIRE
length: 104 cm. Width: 50 cm. Height: 96 cm, wear, damages, saknar nyckel, går ej att öppna.
Längd: 104 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 96 cm
Condition: slitage, skador, saknar nyckel, går ej att öppna
SEK 200
Monday May 3 2021
at 18:21:55
27/4 19:09:21
150 kr
3/5 16:08:37