MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Sypall 5762759

nr 576 2759

Sypall

längd (a)

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 april 2009
kl 18:43:19

3/4 18:29:18 1      100 kr
6/4 17:39:33 2      Vinnande bud