ART / Misc. paintings / Photograph 11818033
nr 1181 8033
Dawid (Björn Dawidsson)
(f. 1949), Sverige
Dawid (Björn Dawidsson) (b. 1949), Sweden. Förstorat silvergelatinfotografi. Enligt etikett a tergo signerad och dated 1992. Subject: 38x23 cm, ramens mått: 69x54 cm,
PHOTOGRAPH, Förstorat silvergelatinfotografi. Enligt etikett a tergo signerad och daterad 1992. Motivet: 38x23 cm, ramens mått: 69x54 cm
Dawid (Björn Dawidsson), Swedish photograher, born 1949.
6000
SEK 3000
Monday May 7 2018
at 18:38:25
5/5 07:44:11
Dawid (Björn Dawidsson)
Read more about Dawid (Björn Dawidsson)