KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14499294

nr 1449 9294

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige, tillskriven. Seans. Ej signerad, intyg a tergo Carl Deelsbo. AKvarell, 23x29 cm, oramat löst blad

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 februari 2022
kl 20:43:55

18/2 17:08:28 1      Vinnande bud

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund