FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5864630

nr 586 4630

CHAIRS

6 st, Louis XV-stil, Sent 1800-tal, slitage, skador.

6 st, Louis XV-stil, Sent 1800-tal

Condition: slitage, skador

1000

SEK 800

Monday June 1 2009
at 18:18:49

1/6 16:50:56 1      750 kr
1/6 17:39:27 2      Vinnande bud