GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 9535523

nr 953 5523

PLATES

12 st, Japan, Imari, diameter: 21, nagg slitage.

12 st, Japan, Imari, diameter: 21

Condition: nagg slitage

1500

SEK 1000

Monday April 6 2015
at 18:26:57

6/4 16:14:37 1      Vinnande bud

Imariporslin