SILVER & METAL / Silver / Small coffee spoons 9331195
nr 933 1195
SMALL COFFEE SPOONS
6 parts, silver and enamel, gilt,
6 st, Silver/emalj, förgyllda
Withdrawn
Sunday December 21 2014
at 18:56:07
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver