KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847401
nr 1684 7401
Gunnel Heinerman. Signerad, "på väg!". Olja på duk, 67x55 cm, yttermått inklusive ram: 70x58 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:13:42
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr