KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351134

nr 1335 1134

Astrid Forsell Gullstrand

(1874-1952), Sverige

Oljemålning, Självporträtt. Osignerad. Olja på duk, 46x41 cm

Kondition: lös duk

Astrid Forsell Gullstrand, svensk bildkonstnär född 1874, död 1952.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:22:55

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Astrid Forsell Gullstrand

Läs mer om Astrid Forsell Gullstrand