MÖBLER / Bord / Skrivbord 11366253
nr 1136 6253
Skrivbord
England, längd: 123 cm, djup: 62 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 20:27:11
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr