MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9671221
nr 967 1221
Skåp
senjugend, längd: 75 cm, djup: 49 cm, höjd: 195 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 juni 2015
kl 19:56:13
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr