ART / Lithographs / Färglitografi 9262268
nr 926 2268
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), by vid havet, 54/75, signed, 25x41,
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), by vid havet, 54/75, signerad, 25x41
800
SEK 300
Monday November 24 2014
at 20:24:30
22/11 20:36:17
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson