Ã–VRIGT / Mattor / Rölakanmatta 4284460

nr 428 4460

Rölakanmatta

signerad Sigvard Bernadotte, tillverkad på Nessims ateljéer på 40/50-talet, 182x255

måndag 18 september 2006