LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlestick 16143031
nr 1614 3031
CANDLESTICK
19th century. Löstagbar ljusarm, height: 37 cm, wear, damages.
1800-tal. Löstagbar ljusarm, Höjd: 37 cm
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday April 22 2024
at 18:43:18
18/4 10:25:52