FURNITURE / Sofas / Sofa 6903389

nr 690 3389

SOFA

1960s, Denmark, length: 125, se stämplar.

60-tal, Danmark, längd: 125

Condition: se stämplar

1000

SEK 2800

Monday April 4 2011
at 17:35:19