FURNITURE / Sofas / Sofa 6903389
nr 690 3389
SOFA
1960s, Denmark, length: 125, se stämplar.
60-tal, Danmark, längd: 125
Condition: se stämplar
1000
SEK 2800
Monday April 4 2011
at 17:35:19
500 kr
1.000 kr
350 kr
500 kr
650 kr
1.000 kr
2.000 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.700 kr
2.400 kr
2.600 kr