FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 15848177

nr 1584 8177

CHAIR

baroque style, Gyllenläder, wear, damages.

Barockstil, Gyllenläder

Condition: slitage, skador

600

Monday December 11 2023
at 18:15:26

Oxford chair