KONST / Litografier / Färglitografi 17188267
nr 1718 8267
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
"Homeward Bound". Signerad, numrerad 135/140. Färglitografi, bildmått: 50x41 cm, yttermått inklusive ram: 66x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 18:02:44
25/8 17:52:10
100 kr
25/8 17:54:23
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner