ART / Watercolor paintings & Drawings / Blandteknik 5005079
*
nr 500 5079
Blandteknik
Lenght: ()
1 par, porträtt, 1800-tal, 48x38
Estimate:
100
Sold:
SEK 100
Auction date:
Monday December 10 2007
at 16:28:51
- Bid history
Time
Bidder
Bid
6/12 22:45:37
1
Vinnande bud
- Thema-auction
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
8070 MIXED MEDIA
4 pcs, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. ..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:33
*
Blandteknik
nr 500 5079
Blandteknik
Lenght: ()
1 par, porträtt, 1800-tal, 48x38
| Estimate: | 100 |
|---|---|
| Sold: | SEK 100 |
| Auction date: |
Monday December 10 2007 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 6/12 22:45:37 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
8070 MIXED MEDIA
4 pcs, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. ..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:33




