LIGHTING / Table lamps / Table lamp 15539350
nr 1553 9350
TABLE LAMP
metal, emaljskärm, ställbar. Height: 40 ca, wear, damages.
metall, emaljskärm, ställbar. Höjd: 40 ca
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday July 31 2023
at 20:37:21
300 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)