LIGHTING / Wall lamps / Wall sconces 15966054
*
nr 1596 6054
WALL SCONCES
one pair. Qvarfordts Intarsia, Mjölby. Mid 20th century. Intarsia och mässing. Figur. En lampett etikettmärkt Höjd: 31 cm, wear, märken, en ljushållare lös/skadad.
ett par. Qvarfordts Intarsia, Mjölby. 1900-talets mitt. Intarsia och mässing. Figur. En lampett etikettmärkt Höjd: 31 cm
Condition: slitage, märken, en ljushållare lös/skadad
Estimate:
500
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday February 5 2024
at 19:37:28
- Bid history
Time
Bidder
Bid
4/2 18:34:25
1
Vinnande bud
5/2 18:53:31
2
250 kr
5/2 18:53:31
1
300 kr (Robot)
5/2 18:54:35
2
350 kr
5/2 18:54:35
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: applick applicker applique appliquer figur intarsia och mässing lampetter lamphållare ljushållare mjölby qvarfordts intarsia väggbelysning väggljusstakar väggljusstake
-
8026 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:53
-
8025 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:51
-
9088 WALL BRACKET M..
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:54
-
8304 WALL LAMPS
Adrien Gardère, 'Melampo', Artemide, vinkelbar klä..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 18:57
-
9149 WALL LIGHTING
one pair, utomhus, metal, gultonat glas. Height: 4..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:34
*
WALL SCONCES
Condition: slitage, märken, en ljushållare lös/skadad
Läs om budbetjänten
nr 1596 6054
WALL SCONCES
one pair. Qvarfordts Intarsia, Mjölby. Mid 20th century. Intarsia och mässing. Figur. En lampett etikettmärkt Höjd: 31 cm, wear, märken, en ljushållare lös/skadad.
ett par. Qvarfordts Intarsia, Mjölby. 1900-talets mitt. Intarsia och mässing. Figur. En lampett etikettmärkt Höjd: 31 cm
Condition: slitage, märken, en ljushållare lös/skadad
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 350 |
Auction date: |
Monday February 5 2024 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
4/2 18:34:25 | 1 | Vinnande bud |
5/2 18:53:31 | 2 | 250 kr |
5/2 18:53:31 | 1 | 300 kr (Robot) |
5/2 18:54:35 | 2 | 350 kr |
5/2 18:54:35 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: applick applicker applique appliquer figur intarsia och mässing lampetter lamphållare ljushållare mjölby qvarfordts intarsia väggbelysning väggljusstakar väggljusstake
-
8026 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:53 -
8025 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:51 -
9088 WALL BRACKET M..
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:54
-
8304 WALL LAMPS
Adrien Gardère, 'Melampo', Artemide, vinkelbar klä..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 18:57 -
9149 WALL LIGHTING
one pair, utomhus, metal, gultonat glas. Height: 4..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:34