ART / Etchings etc / Copper engraving 10684284

nr 1068 4284

COPPER ENGRAVING

La Joie de la cave, bladets mått: 40x28, löst blad slitage, skador.

La Joie de la cave, bladets mått: 40x28

Condition: löst blad slitage, skador

300

SEK 400

Monday November 14 2016
at 18:25:58