ART / Oil paintings / Oil painting 5108148

nr 510 8148

OIL PAINTING

Lenght: ()

Ida Von Schulzenheilm, "Hundmotiv" 45x53 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Yes

2300

SEK 1900

Monday February 25 2008
at 16:00:00

25/2 09:44:55 1      Vinnande bud