ART / Oil paintings / Oil painting 13196140

nr 1319 6140

Hans Bendix

(1898-1984)

Hans Bendix (1898-1984). "Paris". Oil on canvas, 46x37cm,

OIL PAINTING, Hans Bendix (1898-1984), "Paris". Signerad. Olja på duk, 46x37cm

Yes

SEK 350

Monday April 13 2020
at 20:34:31