ART / Watercolor paintings & Drawings / Kakemono 15338113

nr 1533 8113

Kakemono

China, 20th century, 40x190, wear.

Kina, 1900-tal, 40x190 cm

Condition: slitage

SEK 150

Monday April 10 2023
at 18:12:30

4/4 10:12:55 1      100 kr
7/4 18:56:46 2      Vinnande bud